РОДЕНДЕНСКА АКЦИЈА!!! ВНЕСЕТЕ ГО КОДОТ MB10 ЗА ДА ДОБИЕТЕ 10% ПОПУСТ НА НАРАЧКАТА!

Прикажувам 1–12 од 86 резултати

Саксии

Прикажи 12 20 30 All

Саксија висечка ф21*11см обложена со фолија и метален синџир 005935/Saksija visecka

Ф20
Ф25
Ф30

Саксии Базел керамика/Saksii Basel keramika

бела
бордо
ванила
лимета
Ø 13cm
Ø 14cm
Ø 16cm
Ø 19cm
Ø 21cm
Ø 24cm

Саксија Viola ф15*13 1,8л пластична со внатрешна тасна 595134/Saksija Viola

Саксија плитка со подметач / saksija plitka so podmetac

бела
зелена
кафеава
киви
цигла
ф20*10cm
ф25*12cm
ф30*14cm

Саксија ѕидна – Gerber 2,4л/Saksija zidna Gerber

Саксија Viola ф21*18см 5л пластична со внатрешна тасна 595158

зелена
крем
лила
моха
портокалова
светло плава
сива
теркиз

Саксија Урби 20*20*40см 11,4Л пластична мат со влошка 197524 /Saksija urbi mat so vloska

бела
црна

Саксија ќерамичка ф14*12со глазура и декор 051979

лила
темно плава

Саксија – Coubi Orchid 1,6л

Саксија Coubi 36*13см 3,8л орхидеја пластика сјајна 92027

бела
црна