РОДЕНДЕНСКА АКЦИЈА!!! ВНЕСЕТЕ ГО КОДОТ MB10 ЗА ДА ДОБИЕТЕ 10% ПОПУСТ НА НАРАЧКАТА!

Прикажувам 1–12 од 27 резултати

саксија

Прикажи 12 20 30 All

Саксија висечка ф21*11см обложена со фолија и метален синџир 005935/Saksija visecka

Ф20
Ф25
Ф30

Жардинериja саксија за ограда 20*17см-3л/zardinerija saksija na zakacuvanje na ograda

бела
бордо
бронзена
ванила
виолетова
дрво
жолта
зелена
златна
златни
кафеава
киви
крем
лила
лимета
моха
плава
портокалова
проѕирна
резеда
розе
светло плава
сива
сребрени
темно плава
теркиз
цигла
црвена
црна
Шарена

Жардинерија гербер 22см- 1,2л/zardinerija gerber

зелена
кафеава
киви
моха

Жардинерии кука 36*17см пластика мат 002172

кафеава
киви
лила
сива
црвена
црна

Држач за саксии мост метал 30*27*90см / Drzac saksii metalen za cveke most

Саксија Sahara ф14см

Саксија Sahara ф19см

Саксија ќерамичка ф12*10см со глазура и тасна 8021173

зелена
крем
лила

Држач за саксии 50*23*55см метален 14800 / Drzac saksii metalen cveke

Држач за саксии и жардинерија 51*50*77см во форма на велоспед метален 14830/ Drzac za saksii metalen velosiped

Држач жардинерија 51*25*30см мнетален 014814/ Drzac za zardinerija metal

Саксија Viola ф12*10см 0,9л пластична со внатрешна тасна 595127

бела
бордо
бронзена
ванила
виолетова
дрво
жолта
зелена
златна
златни
кафеава
киви
крем
лила
лимета
моха
плава
портокалова
проѕирна
резеда
розе
светло плава
сива
сребрени
темно плава
теркиз
цигла
црвена
црна
Шарена
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД