fbpx

Масажер за тело 3д 302400 / masazer za telo 3d

Лифтинг на лице

Затегнување на кожата

Обликување на телото

Циркулацијата на крвта

Ротација 360 степени

 

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

259 ден

Compare
Шифра: 302400 Категорија: Tags: ,

Компактен, водоотпорен, лесен за чистење и доволно лесен за да го носите насекаде