Ракавица за топло со декор 255мм х 170мм 009745/RAkavica za toplo

Бесплатна достава

80 ден

жолта
зелена
темно плава
Исчисти
Compare
Шифра: 009745 Категорија:

 

Ракавица за рерна отпорна на топлина, изработена од изджлив материјал со кој безбедно можете да работите 
со загреаните предмети. 
Оваа ракавица за рерна или ракавица за печка е единечна ракавица.
Ракавици со различен дизајн за сечиј вкус.
Димензии:255мм х 170мм