fbpx

Закачалка самолеплива Ротирачка организер кујна/бајна 730352

Бесплатна достава

160 ден

Compare
Шифра: 730352 Категорија: Tag:

Инструкција за инсталација:
1. Избришете го местото
2. Откинете го лепилото
3. Притиснете го лепилото силно за да го исцрпите воздухот
4. Поставете ја ротирачката кука

Забелешка: Користете откако ќе стои 24 часа

-Ротација од 360 степени

-Продолжете ја вашата кујна, еколошки материјали, едноставни и стилски, водоотпорни и отпорни на влага

 

-Силен носечки капацитет, нема оштетување на ѕидот

-Погоден за домашна кујна, бања, канцеларија.

-Висок квалитет на ABS материјал, силна безбедност

-Лесно да се инсталира и отстрани без да се предизвика штета на површината

-Тоа е производ многу цврст и може да се користи на која било мазна и чиста површина во бањата, кујната, спалната соба, автомобилот итн.

2, вертикално складирање, вентилирана и сува Висечка шпатула, лажица супа, итн., Вертикално складирана, вентилирана и исцедена

4, Доаѓа со самолеплива, лесен за инсталирање Подготвен за употреба

3, невидлив и компактен, не зафаќа простор во кабинетот Мала големина, со дијаметар од само 10,5 см, може да се инсталира под кабинетот