fbpx

Ножница за месо 481304

Бесплатна достава

420 ден

Compare
Шифра: 481304 Категорија: Tag:

Благодарение на внатрешната страна, ножиците за живина овозможуваат резба без напор.

Функционален дел изработен од високо квалитетен нерѓосувачки челик

Ергономска рачка гумирана која ви нуди задоволство додека работите со неа.

Ножиците за живина од серијата Nirosta овозможуваат резба без напор благодарение на внатрешните запци

Дури и подебелите коски можат лесно да се одделат без никаков напор.

По употреба, ножиците лесно можат да се чистат со рака.