fbpx

Анти-вибрaциски држачи за машина за перење 152015

✅ Комплет од 4 Дела
✅ Спречуваат вибрации на машината
✅ Спречуваат собирање на влага под машината
✅ Спречуваат оштетување на вашите уреди и подот
✅ Едноставно се монтираат
✅ Универзални
Прикажи повеќе
Бесплатна достава

159 ден

Compare
Шифра: 152015 Categories: , Tags: , ,
Заборавете на досадните звукови и вибрации ❗️