fbpx

Вилушки кетеринг Бамбус стапчиња 12см 656423/Viluski ketering bambus stapcinja

Бесплатна достава

140 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 656423 Категорија: Tag:

Направен од природен бамбус, органскиот материјал нема да влијае на вкусот на вашата храна.

Совршен додаток на коктели, апетитна храна, овошје, пијалоци грицки.

Ги одржува состојките закачени заедно и додава стил на презентацијата на вашата храна.

Омилено парче за угостители, забави и настани. Послужете им на вашето семејство и пријатели одлични закуски со овие стапчиња како во квалитетен ресторан.