fbpx

Барски асортиман, барски алатки, дозер за шише 40ml 003896

Бесплатна достава

399 ден

Compare
Шифра: 003896 Категорија: Tags: , , ,
Дизајниран за безбедно поставување на шишиња, едноставна инсталација, лесна за ракување
✅ Тој е совршен додаток за домашен бар
✅ Може да се фиксира на ѕидот, го држи шишето наопаку
✅ Директно се прицврстува на ѕид или која било соодветна површина
✅ Го прави едноставно мерењето пијалоци
✅ Идеален за секој дом, професионален бар, барови во градина на отворено, паб, ноќни клубови
✅ Совршен за чување виски, џин, вино, вотка