fbpx

Буре Кампинг – Пластика 20л.

Бесплатна достава

520 ден

Compare
Шифра: 451881 Categories: ,

Буре за кампување 20л. Наменето за транспорт на течности. Се одликува со метална рачка за лесно носење. Исто така, содржи славина што го олеснува истекувањето на течноста во чаши или контејнери. Идеално за празници, кампување, риболов итн.