fbpx

Чадори за плажа / Cadori za plaza

Бесплатна достава

599 ден2.599 ден

Ф160cm
Ф200cm
Ф250cm
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Categories: , Tags: , ,
✅ Чадор, идеален за променлива употреба, плажа, вила, градина, базен, двор,пикник итн.
✅ Вклучен е мехнизмот, прилагодлив агол за да ве заштити од сонце.
✅ Изработена од трајна дебела ткаенина која создава дебела сенка.
✅ Лесно се склопува и е подготвено да се пренесе на посакуваната дестинација не зафаќа простор.
 
Уживајте во летните горештини под дебелата сенка која ја овозможуваат овие чадори! 🤩
-Висината на шипката може да се прилагоди од 130 до 240 см со флексибилен метален држач.
-Висината на шипката може да се прилагоди од 90 до 160 см со флексибилен метален држач.
-Висината на шипката може да се прилагоди од 110 до 195 см со флексибилен метален држач.
големина

Ф160cm, Ф200cm, Ф250cm