fbpx

Чаша термос лед 450мл капак и цевка декор лед 729684

Бесплатна достава

199 ден

Compare
Категорија: Tag:

ЛЕСНО УПОТРЕБУВАЕ – Едноставно ставете ја чашата во замрзнувач 3 часа (колку што сакате) и гледајте како чашата замрзнува.

ЧУВАЈТЕ ГО ВИСТИНСКИОТ ПИЈАЛОК- Со оваа стилска, симпатична и неверојатна чаша, никогаш повеќе нема да морате да ставате мраз во вашиот пијалокот.

Можете да уживате во разладени пијалоци каде било во кое било време! Ова ладно шише има и капаче за патување против протекување со цевка што може да се повлече!

БПА Безбедно – Изработено од акрилна пластика за храна, која нема штетни материи. Ова чаша за замрзнувач кој може да се користи повеќекратно, е 100% безбеден.

Пијалоците во чашите за замрзнување нема да бидат лесно стоплени. Совршен подарок за деца, возрасни, мајки, итн.

РАЗЛИЧНО – Дома, канцеларија, училиште, патувања, настани на отворено, спортски игри, оваа чаша е совршена за секоја пригода.

Можете да уживате во разладени пијалоци насекаде и во секое време!

Оваа сјајна чаша е идеалена за секаков вид пијалоци, вода, сода, ладено кафе, ладен чај, шејк, сок, смути, коктел, пиво, итн.