fbpx

Чаша со капак за кафе 470мл

Бесплатна достава

50 ден

Compare
Шифра: 64836 Категорија:

Пластична украсна чаша со капак кој ќе го чува вашиот пијалок од прашина инсекти и прерано изладување.