fbpx

Чаша со капак за кафе 340мл

Бесплатна достава

40 ден

Compare
Шифра: 64768 Категорија:

Пластична украсна чаша со капак кој ќе го чува вашиот пијалок од прашина инсекти и прерано изладување.