fbpx

Чаша тегла со метален капак 450ml ОРТ-2011

Бесплатна достава

69 ден

Compare
Шифра: ОРТ-2011 Categories: , Tags: , ,
✅ Оваа тегла чаша ќе направи секој пијалок да изгледа забавен и стилски. Искористете ги вашето смути за појадок, коктел или каков било вид на пијалок и уживајте
✅ Теглите имаат рачка за да можете лесно да ги држите и да ги подигнете за да пиете.
✅ Теглите имаат капаци со отвор за цевка за да го чувате вашиот пијалок безбеден.
✅ Можете да ги користите за сервирање ладно кафе, милкшејк, свежи сокови.