Чаши за сладолед ice vile 41016 Стакло Paşabahçe 6/1/casi za sladoled ICE VILE

Бесплатна достава

350 ден

Compare
Шифра: 41016 Категорија:
  • Iceville Чаши сет од 6
  • Прекрасен како сад за сладолед, чинија за десерт, салати, придружни јадења, мезе и многу повеќе.
  • Може да се мие во машина за садови
  • Висина: 8,2 cm, 265 ml, дијаметар: 10 cm, одличен за угостителство и приватни домаќинства.

Paşabahçe –