fbpx

Чашка термос 440мл Herevin

Бесплатна достава

150 ден

Compare
Шифра: 072046 Категорија:

Со Herevin Thermos, вашите пијалоци секогаш ќе останат на температурата што ја сакате!
Herevin Thermos, кој ги одржува вашите топли напитоци или ладни пијалоци на иста температура до 8 часовви.

Herevin Thermos, кој е неопходен за секој дом и пикник