fbpx

Четка пајажина

Бесплатна достава

180 ден

Compare
Шифра: 594039 Категорија: Tag:

Пајалица достапна во две бои, наменета за чистење пајажина и прашина на тешко достапните места.

Оваа пајалица доаѓа со телескоп кој можете да ја приспособете неговата должина така што ќе ви одговара за работата.

Материјал:метал/пластика