fbpx

Чинија Здела ПАРМА ф25см акропал 558802/Zdela parma akropal

Бесплатна достава

220 ден

Compare
Шифра: 558802 Категорија:

Изработени од акропал, издржливи на удар. Безбедни за употреба во машина за миење садови.