fbpx

Здела ПАРМА акропал ф14см/ZDELA PARMA 14SM AKROPAL

Бесплатна достава

80 ден

Compare
Шифра: 558826 Категорија:

Изработени од акропал, издржливи на удар. Безбедни за употреба во машина за миење садови.