Чинии порцелан коцка / Cinii porcelan kocka

Бесплатна достава

65 ден259 ден

15x15cm
17x17cm
20x20cm
23x23cm
25x25cm
30x30cm
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Категорија:

Порцелан лесен, но издржлив

Боја: Бела

Материјал: Порцелан

Елегантен бел финиш за дополнителен сјај на вашата кујна

Безбеден во вашата микробранова печка, рерна и замрзнувач, како и безбеден машина за миење садови

Плочите можат да издржат максимална температура од 572 степени и минимум 5 степени

 

димензија

15x15cm, 17x17cm, 20x20cm, 23x23cm, 25x25cm, 30x30cm