fbpx

Чинија порцелан 15,5*15,5см/ CINIJA 15.5*15.5 PORCELAN

Бесплатна достава

65 ден

Compare
Шифра: 000152 Категорија:

Порцелан лесен, но издржлив
Елегантен бел финиш за дополнителен сјај на вашата кујна
Безбеден во вашата микробранова печка, рерна и замрзнувач, како и безбеден машина за миење садови
Плочите можат да издржат максимална температура од 572 степени и минимум 5 степени
Боја: Бела, Материјал: Порцелан