fbpx

Чинија порцелан овал 36*22см М285/Cinija oval porcelan 32*22sm

Бесплатна достава

320 ден

Compare
Шифра: м285 Категорија:

Порцелан лесен, но издржлив
Елегантен бел финиш за дополнителен сјај на вашата кујна
Безбеден во вашата микробранова печка, рерна и замрзнувач, како и безбеден машина за миење садови
Плочите можат да издржат максимална температура од 572 степени и минимум 5 степени
Боја: Бела, Материјал: Порцелан