fbpx

Чинија овал длабока 15*10см порцелан/Cinija oval dlabok porcelan 15*10sm

Бесплатна достава

90 ден

Compare
Шифра: 728687 Категорија:

Порцелан лесен, но издржлив
Елегантен бел финиш за дополнителен сјај на вашата кујна
Безбеден во вашата микробранова печка, рерна и замрзнувач, како и безбеден машина за миење садови
Плочите можат да издржат максимална температура од 572 степени и минимум 5 степени
Боја: Бела, Материјал: Порцелан