fbpx

Чинија длабока овал порцелан 20*13см/cinija oval dlaboka porcelan 20*13sm

Бесплатна достава

150 ден

Compare
Шифра: 728694 Категорија:

Порцелан лесен, но издржлив
Елегантен бел финиш за дополнителен сјај на вашата кујна
Безбеден во вашата микробранова печка, рерна и замрзнувач, како и безбеден машина за миење садови
Плочите можат да издржат максимална температура од 572 степени и минимум 5 степени
Боја: Бела, Материјал: Порцелан