Здела овал порцелан 22*12*4см огнотпорен 02199

Бесплатна достава

60 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 02199 Категорија:

Порцелан лесен, но издржлив
Елегантен бел финиш за дополнителен сјај на вашата кујна
Безбеден во вашата микробранова печка, рерна и замрзнувач, како и безбеден машина за миење садови
Плочите можат да издржат максимална температура од 572 степени и минимум 5 степени
Боја: Бела, Материјал: Порцелан