fbpx

Здела ф14см ЕБРО акропал 238827 БОРМИОЛИ

Бесплатна достава

55 ден

Compare
Шифра: 238827 Категорија:

Изработени од акропал, издржливи на удар. Безбедни за употреба во машина за миење садови.