Здела Ебро Ф14СМ акропал 238865/Cinija zdela EBRO akropal

Бесплатна достава

65 ден

Compare
Шифра: 238865 Категорија:

Изработени од акропал, издржливи на удар. Безбедни за употреба во машина за миење садови.