fbpx

Чинија овал порцелан 15*10см/Cinija oval porcelan 15*10sm

Бесплатна достава

80 ден

Compare
Шифра: 728632 Категорија:

Порцелан лесен, но издржлив
Елегантен бел финиш со модерен дизајн за дополнителен сјај на вашата трпеза
Безбеден во вашата микробранова печка, рерна и замрзнувач, како и безбеден машина за миење садови
Плочите можат да издржат максимална температура од 572 степени и минимум 5 степени
Боја: Бела, Материјал: Порцелан

Последно прегледани производи