fbpx

Даска сервирање дрвена 30см*23см*19мм вдлабнета

Мартеријал-буково дрво

Никогаш не дозволувајте да кисне во вода

Никогаш не мијте во машина за миење садови

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

340 ден

Compare
Шифра: 482553 Категорија:
Димензии 30 × 23 × 19 cm

There are no reviews yet.

Be the first to review “Даска сервирање дрвена 30см*23см*19мм вдлабнета”