fbpx

Ќерамички сад за сервирање 9см х 11см х 5см со дрвена рачка 730017/730024/keramicki sad za serviranje

Бесплатна достава

190 ден

Compare
Шифра: 730017/730024 Categories: ,

Совршена изработка и богатство на емоции, природни материјали, чист и јасно дефиниран дизајн…

Сервирајте ги вашите омилени  јадења во модерен и елитен стил.

Лесно и практично за одржување и чистење.

Димензии:9см х 11см х 5см

 

даска сервер

знак за кнвалитет мб дисконт