fbpx

Ќерамички сад за сервирање 15см х 15см х 2см со дрвена рачка 730321/730314

Бесплатна достава

360 ден

Compare
Шифра: 730321/730314 Categories: ,

Совршена изработка и богатство на емоции, природни материјали, чист и јасно дефиниран дизајн…

Сервирајте ги вашите омилени  јадења во модерен и елитен стил.

Лесно и практично за одржување и чистење.

Димензии:15см х 15см х 2см