fbpx

Ќерамички сад за сервирање 29см х 22см х 5,5см со дрвена рачка 729974

Бесплатна достава

350 ден

Compare
Шифра: 729974 Categories: ,

Совршена изработка и богатство на емоции, природни материјали, чист и јасно дефиниран дизајн…

Сервирајте ги вашите омилени  јадења во модерен и елитен стил.

Лесно и практично за одржување и чистење.

Димензии:29см х 22см х 5,5см