Бесплатна достава за нарачка над 2999 ден.

Ќерамички сад за сервирање 29см х 22см х 5,5см со дрвена рачка 729974

350 ден

ШИФРА: 729974 Категории ,
Сподели:

Совршена изработка и богатство на емоции, природни материјали, чист и јасно дефиниран дизајн…

Сервирајте ги вашите омилени  јадења во модерен и елитен стил.

Лесно и практично за одржување и чистење.

Димензии:29см х 22см х 5,5см

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ќерамички сад за сервирање 29см х 22см х 5,5см со дрвена рачка 729974

350 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД