fbpx

Ќерамички сад за сервирање 35см х 9см х 5см со дрвена рачка 730123/730116

Бесплатна достава

290 ден

Compare
Шифра: 730123/730116 Categories: ,

Совршена изработка и богатство на емоции, природни материјали, чист и јасно дефиниран дизајн…

Сервирајте ги вашите омилени  јадења во модерен и елитен стил.

Лесно и практично за одржување и чистење.

Димензии:35см х 9см х 5см