fbpx

Ќерамички сад за сервирање 29см х 14см х 2см со дрвена рачка 283008/730215

Бесплатна достава

260 ден

Compare
Шифра: 283008/730215 Categories: ,

Совршена изработка и богатство на емоции, природни материјали, чист и јасно дефиниран дизајн…

Сервирајте ги вашите омилени  јадења во модерен и елитен стил.

Лесно и практично за одржување и чистење.

Димензии:29см х 14см х 2см