fbpx

Ќерамички сад за сервирање 29см х 9см х 5см со дрвена рачка 730031/730048

Бесплатна достава

240 ден

Compare
Шифра: 730031/730048 Categories: ,

Совршена изработка и богатство на емоции, природни материјали, чист и јасно дефиниран дизајн…

Сервирајте ги вашите омилени  јадења во модерен и елитен стил.

Лесно и практично за одржување и чистење.

Димензии:29см х 9см х 5см