Ќерамички сад за сервирање 26см х 9см х 5см со дрвена рачка 730130/283004 /keramicki sad za serviranje cinii so drvena racka

Бесплатна достава

230 ден

Compare
Шифра: 730130/283004 Categories: ,

Совршена изработка и богатство на емоции, природни материјали, чист и јасно дефиниран дизајн…

Сервирајте ги вашите омилени  јадења во модерен и елитен стил.

Лесно и практично за одржување и чистење.

Материјал:дрво,порцелан;

Димензии:26см х 9см х 5см