fbpx

Ќерамички сад за сервирање 25см х 8см х 5см со дрвена рачка 729950/729967keramicki sad za serviranje

Бесплатна достава

240 ден

Compare
Шифра: 729950/729967 Categories: ,

Совршена изработка и богатство на емоции, природни материјали, чист и јасно дефиниран дизајн…

Сервирајте ги вашите омилени  јадења во модерен и елитен стил.

Лесно и практично за одржување и чистење.

Материјал:дрво,порцелан;

Димензии:25см х 8см х 5см