fbpx

Ќерамички сад за сервирање 32см х 23см х 2 со дрвена рачка 730192/730208

Бесплатна достава

400 ден

Compare
Шифра: 730192/730208 Категорија:

Совршена изработка и богатство на емоции, природни материјали, чист и јасно дефиниран дизајн…

Сервирајте ги вашите омилени  јадења во модерен и елитен стил.

Лесно и практично за одржување и чистење.

Материјал:дрво,порцелан;

Димензии:32см х 23см х 2