fbpx

Даска за сервирање од ќерамика 43см х 8см х 4см

Бесплатна достава

290 ден

Compare
Шифра: 730079/730086 Категорија:

Совршена изработка и богатство на емоции, природни материјали, чист и јасно дефиниран дизајн…

Сервирајте ги вашите омилени  јадења во модерен и елитен стил.

Лесно и практично за одржување и чистење.

Димензии:43см х 8см х 4см

 

Димензии 43 × 8 × 4 cm