fbpx

Ќерамички сад за сервирање 28см х 11см х 2см со дрвена рачка 283005/103005

Бесплатна достава

260 ден

Compare
Шифра: 283005/103005 Categories: ,

Совршена изработка и богатство на емоции, природни материјали, чист и јасно дефиниран дизајн…

Сервирајте ги вашите омилени  јадења во модерен и елитен стил.

Лесно и практично за одржување и чистење.

Димензии:28см х 11см х 2см

 

Димензии 28 × 11 × 2 cm

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ќерамички сад за сервирање 28см х 11см х 2см со дрвена рачка 283005/103005”