РОДЕНДЕНСКА АКЦИЈА!!! ВНЕСЕТЕ ГО КОДОТ MB10 ЗА ДА ДОБИЕТЕ 10% ПОПУСТ НА НАРАЧКАТА!

Ќерамички сад за сервирање 28см х 11см х 2см со дрвена рачка 283005/103005/daska za serviranje

260 ден

ШИФРА: 283005/103005 Категории ,
Сподели:

Совршена изработка и богатство на емоции, природни материјали, чист и јасно дефиниран дизајн…

Сервирајте ги вашите омилени  јадења во модерен и елитен стил.

Лесно и практично за одржување и чистење.

Димензии:28см х 11см х 2см

 

Димензии 28 × 11 × 2 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ќерамички сад за сервирање 28см х 11см х 2см со дрвена рачка 283005/103005/daska za serviranje”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ќерамички сад за сервирање 28см х 11см х 2см со дрвена рачка 283005/103005/daska za serviranje

260 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД