fbpx

Даска за сервирање со коноп

Бесплатна достава

680 ден

Compare
Шифра: 598189 Категорија: Tag:

Даска за сервирање и забесување храна на егзотичен начин.Вашите гости ќе бидат позитивно изненадени и задоволни.

Декорација која дефинитвнио и фали на секоја маса.
Направен е од дрво од орев и цреша.
Идеална е не само за во вашата кујна туку и за подарок на вашите пријатели, роднини, познаници….
Фантастичен производ за во ресторани и угостителство.И  за секаков вид на прослава.