fbpx

Даска дрвена за сервирање

Материјал-буково дрво

Никогаш не дозволувајте да кисне во вода

Никогаш не мијте ја во машина за миење садови

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

480 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 404599 Categories: ,