fbpx

Даска засервирање/daska za serviranje

Бесплатна достава

290 ден

Compare
Шифра: 730000/729998 Категорија:

Совршена изработка и богатство на емоции, природни материјали, чист и јасно дефиниран дизајн…

Сервирајте ги вашите омилени  јадења во модерен и елитен стил.

Лесно и практично за одржување и чистење.

Димензии:24см х 18см х 4см