Даски за сервирање

Бесплатна достава

300 ден

Compare
Шифра: 730093/730109 Категорија:

Совршена изработка и богатство на емоции, природни материјали, чист и јасно дефиниран дизајн…

Сервирајте ги вашите омилени  јадења во модерен и елитен стил.

Лесно и практично за одржување и чистење.

Димензии:38см х 9см х 5см