fbpx

Даски за сервирање

Бесплатна достава

240 ден

Compare
Шифра: 730062/730055 Категорија:

Совршена изработка и богатство на емоции, природни материјали, чист и јасно дефиниран дизајн…

Сервирајте ги вашите омилени  јадења во модерен и елитен стил.

Лесно и практично за одржување и чистење.

Димензии:37см х 7см х 5см