fbpx

Држач жардинерија 51*25*30см мнетален 014814/ Drzac za zardinerija metal

Бесплатна достава

580 ден

Compare
Шифра: 014814 Категорија:

Декоративен држач за жардиенрии изработен од метал.

Димензии 51 × 25 × 30 cm