fbpx

Ограда градина 100*25 Drina пластична 593079

Бесплатна достава

180 ден

зелена
кафеава
киви
крем
црвена
Исчисти
Compare
Шифра: 593079 Categories: ,

Aко сонувавте за сопствената градина, исечената трева пред вашата куќа, парче рај на Земјата…
Започнете со нашата градинарска ограда, а за останатото ќе се погрижи вашата фантазија.

Димензии:се отвара до 1м

Aко сонувавте за сопствената градина, исечената трева пред вашата куќа, парче рај на Земјата…
Започнете со нашата градинарска ограда, а за останатото ќе се погрижи вашата фантазија.

Димензии:се отвара до 1м

Димензии 100 × 3 × 25 cm
БОЈА Color

, , , ,