Ограда пластична за двор 150см*28см Drina 593086

Бесплатна достава

380 ден

зеленазеленакафеавакафеавакивикивисветло плавасветло плавацрвенацрвенацрнацрна
Исчисти
Compare
Шифра: 593086 Categories: ,

Aко сонувавте за сопствената градина, исечената трева пред вашата куќа, парче рај на Земјата…
Започнете со нашата градинарска ограда, а за останатото ќе се погрижи вашата фантазија.

Димензии:се отвара до 1,5м

Димензии Недостапно
БОЈА

, , , , ,