Тегла зачин стаклена црна 2000мл/Tegla zacin staklena

Бесплатна достава

240 ден

Compare
Шифра: 069862 Категорија:

Капацитет:2000мл

Материјал:стакло/пластика

Димензии:в21см ш11см х 11см